NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 333,00 Eur
Naša cena 402,00 Eur
Naša cena 14,16 Eur

TOVAR V AKCII

Naša cena 976,80 Eur
Naša cena 3 598,80 Eur
Naša cena 583,00 Eur

Záhradná technika / Mulčovacie

Využívanie prírodných hnojív v podobe odrezaných častíc trávneho porastu patrí medzi moderné a inteligentné spôsoby udržiavania sviežich a zdravých trávnikov. Preto naša firma ponúka voliteľné mulčovacie súpravy takmer pre všetky ručné kosačky, a to ako rozšírenie ponuky modelového radu JS, ktorý predstavuje špeciálnu mulčovaciu techniku. 
 Chcete dosiahnuť rovnako kvalitného výsledku kosenia v čase kratšom o tretinu? Potom sú mulčovacie kosačky John Deere to pravé pre vás. Sú vybavené nožmi špeciálnej konštrukcie a vysoko klenutými žacími jednotkami, v ktorých dochádza k rozsekaniu trávnej hmoty na dostatočne malé kusy, aby sa mohli vrátiť do pôdy. Už nemusíte vyprázdňovať zberný kôš na trávu a nemusíte používať toľko umelých hnojív, ktoré poškodzujú životné prostredie.
 Porezané kúsky trávnej hmoty, obsahujúce vysoký obsah dusíka, sa vracajú do pôdy trávnika ako prirodzené hnojivo. Tým sa predchádza stratám živín a pôdnej vlahy a v konečnom dôsledku to znižuje spotrebu priemyselných hnojív.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

Naša cena 1 198,80 Eur 

Naša cena 937,20 Eur


YjYyMzZiYT